از علاقمندان به شرکت در کنگره درخواست می‌شود با مراجعه به سایت http://ippc22.ut.ac.ir، پس از عضویت در سامانه ، فرم شرکت در کنگره را تکمیل و با توجه به مقاطع زمانی اعلام شده نسبت به پرداخت هزینه و ارسال فیش پرداختی آن اقدام نمایند.

هر ثبت نام کننده می تواند حداکثر دو مقاله به عنوان نگارنده اول ارسال نماید. ارسال بیش از دو مقاله (به عنوان نگارنده اول) حتی در ازای پرداخت وجه ثبت‌نام مجدد هم امکان‌پذیر نیست. در راهنمای نگارش و ارسال مقاله آمده که "درحالت کلی، هر فردی مسئولیت حداکثر دو مقاله را می‌تواند داشته باشد."

 • برای تسریع در صدور کارت و ... لازم است در موقع ثبت نام نسبت به آپلود فایل عکس نیز اقدام گردد. ضمناً در موقع ثبت‌نام لازم است نوع عضویت خود را حتما مشخص فرمائید (برای عضویت نوع اول ارسال تصاویر کارت دانشجویی معتبر و عضویت در یک انجمن مرتبط با گیاهپزشکی هر دو ضروری می باشد که می توانید هر دو را کنار هم قرار داده و به صورت یک فایل آپلود نمایید و جایگاه تصویر را به عکس پرسنلی خود اختصاص دهید). نوع عضویت کاربران از روی مدرک ارسالی، توسط مدیر سامانه کنگره تایید خواهد شد.

 - دانش‌آموختگان غیرشاغل که تاریخ فراغت از تحصیل یا دفاع از پایان نامه/رساله آنها تا زمان ثبت نام در کنگره کمتر از شش ماه باشد، می توانند عضویت دانشجویی را انتخاب و تصویر سند مربوطه را ارسال نمایند.

 • پس از ورود به سامانه و انتخاب نوع عضویت برای ثبت‌نام، کلید ذخیره را بزنید.

 • پس از مشاهده پیغام زیر بر روی صدور صورت حساب و پرداخت هزینه کلیک کنید.

 • سپس مشخصات صورت حساب خود را مشاهده خواهید کرد. پس از واریز هزینه ثبت‌نام به حساب شماره 342075045 بانک تجارت شعبه دانشگاه شهید بهشتی کد 3420 نزد بانک تجارت به نام اتحادیه انجمن‌های علوم گیاهپزشکی یا حساب شبا به شماره IR220180000000000342075045، یا شماره کارت بانکی 16 رقمی 5859837000003695 به نام همان اتحادیه، فیش یا رسید پرداختی را  اسکن و بر روی ادامه صدور صورتحساب کلیک کنید.

 • فایل تصویر فیش پرداختی و یا رسید عابر بانک (فرمت JPG  با حجم کمتر از 300 kb)  را انتخاب کرده و بر روی ادامه صدور صورتحساب کلیک کنید.

  

 

نکته: هزینه ثبت‌نام‌کنندگان مسترد نخواهد شد و پکیج کنگره نیز صرفا به ثبت‌نام‌کننده تحویل می‌گردد.

 

به اطلاع می رساند آن دسته از کاربران محترم که قبل از تاریخ 1395/3/15 اقدام به صدور صورتحساب برای خود کرده‌اند اما تا به حال فیش پرداختی خود را ارسال نکرده اند:

-  اگر تا 15 خرداد هم به حساب کنگره واریز وجه ثبت نام داشته اند همان صورتحساب صادره قبلی را ادامه مسیر دهند.

- اگر بعد از 15 خرداد واریز وجه کرده‌اند، باید همانند راهنمای تصویری زیر اقدام نمایند تا در ثبت‌نام نهایی با مشکل مواجه نشوند:

 1- پس از ورود به سامانه از طریق نام کاربری خود، وضعیت ثبت نام در برنامه ها را کلیک نمایید

 2- صورتحساب قبلی را حذف نمایید.

 3- با انتخاب نوع عضویت، گزینه ذخیره را مجدد انتخاب نمایید.

 4- صدور صورتحساب و ادامه مراحل ...

 در صورتی که با صورتحساب قبلی ادامه دهید، دبیرخانه کنگره هیچ مسئولیتی برای تایید ثبت نام نهایی نخواهد داشت.

 

 

 


 ضوابط صدور گواهی شرکت در کنگره:

 • گواهی صرفا برای افراد ثبت‌نام شده صادر خواهد شد.

 • گواهی ارائه مقاله و یا پوستر و همچنین درج در مجموعه خلاصه مقالات صرفا منوط به حضور و ارائه بصورت شفاهی و یا پوستر توسط ارائه دهنده مقاله طبق برنامه اعلام شده خواهد بود.

 • گواهی ارائه مقاله فقط به نام شخص ارائه دهنده مقاله صادر می‌شود و نام سایر نویسندگان نیز در متن این گواهی درج می‌گردد اما برای آنها گواهی دیگری صادر نمی‌شود.

 • در صورتی‌که ارائه دهنده مقاله غیر از شخص اول مقاله باشد ثبت نام وی نیز الزامیست.

 • برای شرکت‌کنندگان بدون مقاله، به شرط پرداخت هزینه ثبت نام، فقط گواهی شرکت در کنگره صادر می‌شود.

  نکته مهم: در صورتی‌که ارائه دهنده مقاله و یا پوستر بنا به دلایلی قادر به ارائه نباشد، می‌تواند مراتب را تا 15/05/1395 رسما از طریق پست الکترونیک کنگره اعلام نموده و یکی دیگر از همکاران را که نام وی در لیست نویسندگان ذکر شده و در کنگره ثبت نام نموده است جهت ارائه معرفی نماید.

   


ثبت نام غذا و اسکان در کنگره گیاه‍‍‍پزشکی ایران

فرم درخواست خدمات غذا و اسکان 

شرکت‌کنندگان در بیست و دومین کنگره گیاهپزشکی ایران برای استفاده از امکانات غذا و اسکان در محل برگزاری کنگره می‌توانند حداکثر تا تاریخ 31/4/95  درخواست خود را به دبیرخانه کنگره ارائه نمایند. خواهشمند است با مشخص کردن وعده‌های غذایی و روزهای اسکان در فرم مربوطه و قرار دادن تصویر فیش واریزی (با حجم -300 kb200 به فرمت JPG) در کادر قسمت پایین این فرم، آن را به آدرس پست الکترونیک ippc@ut.ac.ir (با ذکر موضوع "غذا و اسکان کنگره") ارسال نمایید. یک نسخه از فیش واریزی را هنگام مراجعه برای شرکت در کنگره همراه داشته باشید. هزینه غذا و اسکان نیز همانند هزینه ثبت‌نام به حساب شماره 342075045 بانک تجارت شعبه دانشگاه شهید بهشتی کد 3420 نزد بانک تجارت به نام اتحادیه انجمن‌های علوم گیاهپزشکی یا حساب شبا به شماره IR220180000000000342075045  و یا یا شماره کارت بانکی 16 رقمی 5859837000003695 به نام همان اتحادیه، واریز می شود. تصویر فیش یا رسید پرداختی در کادر پایین درج شود.

             1- صبحانه کامل به‌ازای هر وعده: 60.000 ریال

              2 - نهار به‌ازای هر وعده:  160.000  ریال

               3- شام به‌ازای هر وعده: 140.000 ریال

 • خوابگاه دانشجویان در محوطه محل برگزاری کنگره: شبی به ازای هر نفر 200.000 ریال
   امکانات اسکان و خدمات‌رسانی به صورت خوابگاه دانشجویی مجردی محدود بوده و تنها در اختیار ثبت‌نام‌کنندگان دارای اولویت زمانی قرار خواهد گرفت.  توجه: در صورت عدم رزرو غذا، ارائه خدمات فوق با نرخ آزاد محاسبه خواهد شد. ارائه خدمات اسکان نیز برای این افراد امکان‌پذیر نخواهد بود.

  قابل توجه متقاضیان سکونت در هتل/مهمان‌پذیر

   

  سازمان کنگره، صحبت‌های اولیه با مدیریت هتل‌ پردیس ( با ظرفیت محدود و در محوطه پردیس) و هتل انقلاب (با ارائه سرویس جهت تردد از کنگره به هتل و بالعکس توسط مدیریت هتل) و مهمانپذیر ولی‌عصر (چهار راه دانشکده، نزدیک درب شمالی پردیس) مبنی بر اخذ تخفیف جهت اسکان شرکت‌کنندگان کنگره گیاهپزشکی را به عمل آورده و متقاضیان اسکان در هتل و مهمانپذیر می‌توانند با شماره تلفن‌های این دو هتل و مهمانپذیر اطلاعات لازم را دریافت نمایند (سازمان کنگره برای اسکان در این سه محل مسئولیتی ندارد).

   - هتل پردیس 02632201890 و  هتل  انقلاب   02634461210  هر دو با مدیریت آقای سلطانی  ۰۹۱۲۶۳۳۹۰۹۸

  -  مهمانپذیر ولی‌عصر   02632217130  با مدیریت آقای توکلی   09191661269